איך לשמור על עור פנים בריא

ישנן דרכים שונות לשמור על עור פנים בריא. תזונה נכונה, שתיית כמות מים מספקת מדי יום, פעילות גופנית וכמובן טיפולי פנים המחזירים לעור את הלחות שאיבד, כל אלה עוזרים לשמור על עור הפנים, ובכלל, גם על בריאות תקינה יותר.

ישנם מבחר של טיפולי פנים, המוצעים כיום על קוסמטיקאיות רבות בכל הארץ, טיפולים המתאימים לכל הגילאים, טיפולים העוזרים להתמודד עם נזקים שונים שנגרמו לאורך השנים בעור או בשל סיבות הקשורות למצב בריאותי שאיננו תקין..

הקוסמטיקה הרפואית, תת תחום בקוסמטיקה, מעמידה לרשות מטופליה טיפולים מיוחדים, טיפולים העושים שימוש במכשור מתקדם המצריך מצידו של המטופל הכשרה מתאימה וכן כאלה המספקים מענה במקרים של מחלות עור למיניהן.

 מה אנו יכולים לעשות כדי לשמור על עור הפנים שלנו

בין אם אנו פונים לקוסמטיקאית, המציעה לנו טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים שיעזרו לנו ליהנות מעור מתוח, זוהר וצעיר יותר, ובין אם אנו עצמנו מקפידים מדי יום למרוח על העור קרם לחות וגם לנקות אותו היטב לפני השינה, חשוב לעשות

זאת באופן קבוע, כעניין של שגרה. עור הפנים שלנו רגיש מאד. הוא מושפע במהירות מקרני השמש החזקות, מהיובש שבאוויר, מהזיהום וכמובן גם מאורח חיים שאיננו בריא.

כדי לשמור עליו אפשר לבצע מספר פעולות שונות בבית וכמובן גם לבקר אצל הקוסמטיקאית כדי ליהנות מטיפול פנים מקצועי. קוסמטיקאית בעלת ניסיון בתחום,

לרבות בתחום של קוסמטיקה רפואית, היא הכתובת המתאימה. קוסמטיקאית זו תוכל להציע סוגים שונים של טיפול בהתאם למצבו של עור הפנים וכן תוכל גם להמליץ על תכשירים שונים שבהם ניתן להשתמש בבית באופן יומיומי.

במקביל, חשוב לתחזק את העור בכל עונה: בקיץ, כשהעור שלנו מזיע מאד, ובחורף כשהוא יבש ונראה חסר חיות. לכל עונה ישנם סוגים שונים של תכשירים, כאלה שנועדו לספק לו את כמות הלחות שלה

הוא זקוק. במקביל, יש לוודא שאכן משתמשים בתכשירים המתאימים לסוג עור הפנים.

תכשירי פנים לעור שמנוני לא יתאימו לעור יבש. תכשירי פנים לעור רגיל לא יתאימו לעור שמנוני. לצד כל אלה, מומלץ לבצע עיסוי קל לעור הפנים.

עיסוי זה עור להמריץ את מחזור הדם, הוא משפר את הזרימה שלו ובכך גם מעניק לו מראה זוהר ומבריק יותר. אסור לשכוח גם להזניח את אזור הצוואר.

מרביתנו נוהגים לטפח את עור הפנים, מורחים עליו קרמים שונים וגם דואגים לנקות אותו לפני השינה, אולם מזניחים לחלוטין כמעט את אזור הצוואר.

גם אזור זה עשוי להיות מקומט, חסר חיות ויבש. יש לדאוג לטפח אותו באופן קבוע, ממש כפי שמטפחים כל אזור אחר בפנים.

טיפ קצר לסיום

מלבד תכשירים שונים וטיפולי פנים שונים, כדי לשמור על עור הפנים חשוב גם להקפיד על אורח חיים נכון. חשוב ליהנות, לצחוק, לעסוק בפעילויות שאוהבים וגם להקפיד על פעילות גופנית באופן קבוע ועל תזונה נכונה, עשירה בוויטמינים ומינרלים.