טיפולי פנים – חשיבות

תחום הקוסמטיקה מציע לנו כיום מגוון רחב מאד של טיפולים קוסמטיים, העוזרים להתמודד עם נזקי השמש, עם נזקי התזונה הלא נכונה, אורח החיים הלא בריא וגם עם השינויים שחלים על הפנים שלנו במשך השנים בגלל הגיל. מכיוון שעור הפנים שלנו רגיש הוא עשוי להינזק באופן משמעותי ככל שחולפות השנים. מסיבה זו בדיוק חשוב לשמור עליו ולטפל בו כהלכה. טיפולי פנים, המוצעים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות, עוזרים להחזיר לעור הפנים שלנו את המראה המתוח, המראה הזוהר ובמקביל את הלחות שאיבד במשך הזמן.

סוגים שונים של טיפולי פנים

ישנם סוגים שונים של טיפולי פנים, העוזרים לשמור על עור הפנים. בין אם מדובר בעור פנים צעיר או עור פנים בוגר, טיפולים אלה מחזירים לו את הלחות שאיבד ואת הזוהר שלו. ככל שמקפידים על שגרת טיפולים קבועה בגיל צעיר, גם מפחיתים את הסיכוי לנזקים בעור ונהנים ממראה מתוח ויפה יותר. טיפולי אנטי אייג'ינג הם טיפולים של העת האחרונה, טיפולים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות העוזרות לטפל בעור המבוגר יותר. טיפולים אלה מומלצים גם בתחילת שנות השלושים עם הופעתם הקמטוטים הראשונים. כמובן שאפשר ואף כדאי לבצע אותם גם בגילאים המאוחרים יותר, גילאים בהם מופיעים על עור הפנים לא מעט מסימני הגיל, בין אם באזור המצח, תחת העיניים, סביב הפה וגם באזור הצוואר.

מדוע חשוב לטפל בעור הפנים

הטיפול בעור הפנים מומלץ, כאמור, בכל גיל. כדאי להתחיל אותו כבר בגיל ההתבגרות ולהמשיך איתו עד לגיל הזקנה. טיפול בעור הפנים יכול להיעשות גם בבית, באופן עצמאי, על שמירה על ניקיון העור והקפדה על תוספת של לחות מדי יום. במדינה חמה כמו ישראל, מדינה שבה כולנו חשופים לשמש חזקה ובחורף סובלים מיובש רב, חשוב לדאוג ללחח את העור. עור יבש עשוי להיות מקומט יותר ובעל מראה נפול ופחות אסתטי. מריחת קרם לחות מדי טיפול וביקור קבוע אצל קוסמטיקאית יכולים לעזור להתמודד עם תנאי מזג האוויר הלא פשוטים וגם, לעיתים, עם אורח חיים שאיננו נכון המזיק גם הוא לעור. ישנם רבים, גברים ונשים כאחד, שאינם מקפידים על תזונה נכונה, אינם מקפידים על פעילות גופנית ועל שתיית מים מספקת. כל אלה משפיעים באופן ישיר על מערכות הגוף השונות ועשויים לגרום לנזקים חמורים במיוחד. גם עור הפנים מושפע מכך, עובדה הבאה לידי ביטוי בתצורות שונות, בין אם על ידי קמטוטים רבים, פצעונים וגם חוסר ברק. לצד טיפולי פנים וגם טיפולי אנטי אייג'ינג, מומלץ להקפיד לשמור על אורח חיים בריא ולשלב פעילות גופנית וגם תזונה נכונה.

רגע לפני שמטפלים בעור הפנים

כדי ליהנות מיתרונותיהם של טיפולי הפנים, חשוב לבחור את הטיפול הנכון וגם את הקוסמטיקאית המתאימה. מומלץ לפנות אך ורק לקוסמטיקאית מקצועית, המתמחה בתחום וגם כזו עם ביקורות טובות. אם בוחרים גם לטפל הפנים בבית, באופן עצמאי, ולא רק לבקר אצל קוסמטיקאית, כדאי לקבל המלצות ממנה על תכשירים שבהם אפשר להשתמש בבית, תכשירים שמתאים לסוג עור הפנים וגם לבעיה ממנה סובלים. הקפדה על טיפול פנים נכון וגם אורח חיים בריא יעזרו לכם להחזיר לעור שלכם את חיוניותו ואת מראהו הזוהר!