כיצד ניתן להצעיר את עור הפנים בצורה טבעית

להצעיר את עור הפנים

 

עולם הקוסמטיקה מציע לנו כיום מגוון רחב של אפשרויות, בין אם כטיפולים ובין אם כתכשירים, העוזרים לנו לשמור על עור הפנים ולשוות להם מראה צעיר יותר (ובמיוחד עם הופעת סימני הגיל). לא תמיד מוכרחים לבחור בהליך כירורגי פולשני, כמו ניתוח מתיחת פנים למשל, וגם לא מוכרחים לבחור בתכשירים, שמכילים לא מעט חומרים כימיים ומבטיחים להצעיר את עור הפנים. ישנן אלטרנטיבות מצוינות, המיועדות לכל אלה, גברים ונשים כאחד, שרוצים מצד אחד, לטשטש כמה שניתן את סימני הגיל ולשמור על המראה הרענן שלו, ומצד שני לעשות זאת מבלי לפגוע בו.

 

פתרונות טבעיים לשמור על עור הפנים

תכשירי קוסמטיקה טבעית הם פתרון לכל אחד ואחת, המעוניינים לשמור על עור הפנים שלהם בעזרת תכשירים המתבססים על רכיבים טבעיים שונים, ובעיקר – ללא חומרים כימיים מזיקים. תכשירי קוסמטיקה אלה מכילים וויטמינים ומינרלים וגם לא מעט נוגדי חמצון. אלה, מוכרים ברפואה ובקוסמטיקה בכלל כבעלי יתרונות רבים וכן ככאלה התורמים לא מעט למראה עור הפנים וגם ככאלה המעכבים את סימני ההזדקנות של העור. העור שלנו חשוף לא מעט לשמש וגם לזיהום אוויר. קרני השמש המזיקות, החומרים המזיקים שנפלטים לאוויר וגם הגיל עצמו, תהליך ההזדקנות הטבעי, כל אלה משפיעים על עור הפנים ומובילים להופעת קמטוטים באזורים שונים. בהמשך קמטוטים אלה הופכים לעמוקים עוד יותר ולבולטים לעין. כבר עם הופעת סימנים אלה, ובדרך כלל בתחילת שנות ה – 30, מומלץ להתחיל את השימוש בתכשירי הקוסמטיקה הטבעיים, המשמרים את מצבו של העור (מונעים את העמקת הקמטים) ובמקביל גם משפרים אותו.

תכשירי קוסמטיקה טבעית מכילים לרוב תמציות צמחים הידועות בסגולות הבריאות שלהן. תמציות אלו מחזירות לעור את הלחות שאיבד ובכך יוצרות מראה רענן וזוהר יותר. תכשירי קוסמטיקה טבעית אחרים עוזרים למלא קמטים קיימים ולשוות לעור הפנים מראה צעיר יותר לקריאה נוספת על טיפוח העור הפנים. כל אלה מוצעים במסגרת שגרת הטיפוח, אותה כדאי לאמץ בכל יום. חלקם מיועדים לשימוש בבוקר, חלקם לשימוש בערב ובחלקם כדאי להשתמש מספר פעמים ביום. הם מותאמים באופן מלא לסוג העור והשימוש בהם איננו מלווה בתופעות לוואי (מה שהופך אותם לפופולאריים במיוחד).

 

חשיבות התאמתו של התכשיר למטרה שלשמה נרכש

ישנם מגוון של תכשירים קוסמטיים המכילים רכיבים טבעיים שונים. לכל תכשיר מטרה אחרת. חלקם מתאימים לאלה המעוניינים להצעיר את עור הפנים, אחרים מתאימים כטיפול באקנה. לפני שבוחרים את התכשיר יש להגדיר את הצורך ולבחון את התכשירים השונים שמוצעים בשוק. יש לוודא שהתכשיר שאותו בוחרים אכן מציע את המענה המתאים ואכן מתבסס על רכיבים טבעיים לבד וללא תוספות של רכיבים אחרים מזיקים. במידה ומתלבטים, מומלץ לפנות למטפל או מטפלת הרבליסטית, המתמחה בתחום. כך ניתן יהיה לדעת בוודאות שאכן התכשיר שנרכש מתאים ומספק את המענה הנכון.