מסכות טבעיות לפנים – מדריך

מסכות לפנים

מסכות לפנים

האם לא הייתם רוצים שהיום שלכם יראה אחרת? באמצעות מסכות טבעיות לפנים זה אפשרי בהחלט. כאשר אתם קמים בבוקר עם עור פנים נקי ורענן היום שלכם נראה אחרת לגמרי.

אם שאלתם את עצמכם מה אתם צריכים לעשות, הרי התשובה היא פשוט לשים מסכה העשויה מחומרים טבעיים כאלה שניתן לקנות בסופר. שעת הלילה היא השעה החשובה ביותר שעה הנועדה למנוחה. חדר שינה המסודר בצורה נכונה וכן טיפול פנים איכותי הופכים את העור ליפה יותר ואף מסייעים לשיקום העור.

 

מסכות טבעיות לפנים- מדוע בשעת לילה

אם שאלתם את עצמכם מדוע יש למרוח מסכות טבעיות לפנים דווקא בשעת הלילה, הרי התשובה היא כי בשעות הבוקר אנחנו נמצאים במקומות שונים והפנים חשופות לנזקי האוויר. כמו כן, בשעות היום אנחנו מוצאים את עצמנו מתוחים לקראת פגישות עבודה ומשימות שונות, מה שמשפיע על מראה העור שלנו.

מנגד, בשעות בלילה העור יכול להתחדש. לא מעט נשים או גברים אומרים לעצמם בשעות הלילה אבל אין לי כוח להכין מסכה בכוחות עצמי, אך יש חשיבות רבה לא להתעצל אלא לנצל את זמן הלילה על מנת ליהנות מכך בשעות הבוקר למחרת. כפי שציינו קודם לכן, בשעות הלילה יש מרווח גדול של זמן אותו אפשר לנצל לטובת חידוש העור.

אילו מסכות ניתן להכין

כפי שניתן להבין, כדאי להשקיע ולהכין מסכות טבעיות לפנים בשעות הלילה על מנת ליהנות מהתוצאה. כיום ניתן להכין את המסכות מחומרים טבעיים אשר נמצאים אצלכם בבית ללא צורך להגיע לקוסמטיקאית. כעת נביא בפניכם מספר דוגמאות למסכות:

מסכת חומר ירוק

מסכה העשויה מחימר ירוק מסייעת למלחמה בפצעונים או בעור שמן באמצעות ספיחה של רעלים. כיצד יש להכין את המסכה?

  • מוסיפים לקערה 2 כפות של חימר ירוק אשר ניתן לקנות בחנויות בריאות ולאחר מכן מערבבים עם מים.
  • בשלב הבא מוסיפים טיפות שמן לבחירה מה שמאפשר גם לבחור ברוזמרין.
  • מריחה על פנים נקיות.
  • להשאיר את המסכה למשך רבע שעה.
  • לשטוף במים חמים.

 מסכה מאספירין

כן זה נשמע משונה, אבל בהחלט ניתן להכין מסכות טבעיות  מאספירין, זאת בתנאי שאתם לא אלרגים לאספירין. במידה ואתם לא מפתחים רגישות מסוימת, ניתן להכין את המסכה. אותה חומצה סליצילית הנמצאת באספירין נחשבת לטובה במיוחד לצורך טיפול באקנה. היות ורבים סובלים מאקנה, הרי מדובר בפתרון יעיל במיוחד.

כיצד להכין את המסכה

  • יש לרסק 4 כדורים של אספירין ולשים בקערה של מים חמים. בשלב הבא יש לערבב הכל עד לקבלת משחה.
  • בשלב הבא יש למרוח את המסכה על אזורים בהם יש אקנה
  • הקפידו על כך כי עור הפנים יהיה נקי ויש להקפיד למרוח את המסכה רק באזורים הנגועים.
  • בשלב הבא יש לשים את המסכה למשך 10 דקות עד לשעתיים ולאחר מכן לשטוף.