5 פתרונות שתמצאו בכל קליניקה המתמחה בטיפולי פנים

כל קליניקה לטיפולי פנים שמכבדת את עצמה תציע לכם, גברים ונשים, את הטיפולים הבסיסים ביותר שנחוצים לנו כדי
לשמור על טיפוח עור הפנים והגוף. יש טיפולים ברמה הבסיסית ביותר לתחזוקה ושימור ההישגים שהגענו אליהם עם הזמן, אם אכן הקפדנו לשמור על המשמעת שלנו בביקורים בכל קליניקה כזאת. טיפולים נוספים שתוכלו למצוא בה הם טיפולים לצרכים ייחודיים או טיפולי הכנת התשתית למי שהזניח את עצמו זמן רב. ומה מחכה לכם בכל קליניקת טיפולי פנים שכזאת?

פילינג עמוק

גם אם את שומרת על שגרת טיפוח וליחוח יש צורך אחת לכמה זמן להסיר את תאי העור המתים שאי אפשר להסיר בדרך אחרת, ועל הדרך גם לתקן נזקי פיגמנטציה קלים של אור השמש הישראלית. זאת פרוצדורה פולשנית יותר מהרגיל בכל קליניקה לטיפולי פנים, והיא נחוצה לכל מי שמתבגרת כדי להחליף את מנגנוני הגוף שנחלשים וכבר אינם עושים זאת באופן טבעי. זה טיפול חד פעמי בדרך כלל והוא הבסיס לכל טיפוח שגרתי שבא אחריו.

לעוד מידע על פילינג לחצו

 

העלמת קמטים

עוד הרבה לפני שמגיעים למצב שבו הולכים להתייעץ עם מנתח, אפשר לטפל בקמטים שונים בשלבי ההתפתחות שלהם, בעזרת חומרים מסוימים ואיכותיים בכל קליניקה לטיפולי פנים. זהו הטיפול שמוכיח את עצמו ומחדש את פנייך ומעלים קמטים באחריות מלאה.

לעוד מידע על העלמת קמטים לחצו

 

טיפול באקנה

בין אם את צעירה מאוד או שהאקנה תפס אותך באמצע החיים, בגלל הריון, שינויים הורמונליים, זיהום כלשהו, גיל ההתבגרות וגורמים אחרים, אל תנסי לטפל בזה לבד בבית או בתכשירים שקונים בפארמים למיניהם. טיפול נכון בזיהום שנגרם בסביבת החיידק שמתרבה בתוך הסביבה השומנית שלו על עור הפנים יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים. כדי לטפל באקנה עצמו יש להשתמש בחומר פעיל במידה מסוימת מאוד, ולא בחומר קוסמטי בלבד. חוץ מהיגיינה עליכן לעקוב במשך זמן אחר הנזקים שהפצעונים גרמו, כמו צלקות ופיגמנטציה שאותם אפשר לתקן רק בכל קליניקה לטיפולי פנים.

לעוד מידע על טיפול באקנה לחצו

 

אנטי אייג’ינג

הקרם דה לה קרם של כל קליניקה לטיפולי פנים ידועה הוא טיפולי אנטי אייג'ינג שנעשים בהתאמה לכל מטופלת לפי גילה ומצבה. זהו המכלול של כמה טיפולים מקיפים שדואגים לך לאורך זמן, להצעיר, לתקן נזקים, להאט תהליכים ואת השעון הביולוגי. למרבה הצער משתמשים בזה לפעמים בחוסר הבנה מוחלט, אבל אין ספק שמי שהתנסתה בכך יודעת לומר מהו ההבדל ועד כה עמוק זה השפיע מבפנים ומבחוץ על המראה והביטחון העצמי שלה. מזותרפיה, פילינג ייעודי, חומצות אלפאהידרוקסי ועוד.

לעוד מידע על טיפול באקנה לחצו

 

טיפול בפיגמנטציה

השמש הישראלית, נזקי הגיל והעישון, אקנה וגנטיקה, כולם גורמים לישראליות לנזקי פיגמנטציה שחובה לתקן כדי להחזיר את צחות העור ולהצעיר אותו תוך כדי הבהרה שנעשית באמצעים הכי חדשניים. לא חובה להישאר עם כמים מכוערים, עכשיו שבטוח להסיר אותם ולהגיע למראה צח.